Různé

Odstupné

Dobrý den chtěla jsem se zeptat a poradit o odstupnem.Bývalý přítel i zaměstnavatel se kterým mám dceru jsem mela po mateřské dovolené nastoupit a on mě nechce vzí... více »

Sexuální obtěžování

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat na můj prblém. Můj zaměstnavatel mě dalo by se říct donutil k orálnímu sexu. Svěřila jsem se kolegini a zaměstnavateli se to doneslo. Pož&aac... více »

Zákaz hudby na pracovišti

Dobrý den.V naší firmě, kde pracuju už několik let nám tento týden šéf zakázal rádio a poslech hudby při práci.Zajímá mě zda má pr&aac... více »

Návrat do zaměstnání po RD

Dobrý den, 7.6.2010 budou mé dcerce 3 roky a měla bych se vrátit do svého zaměstnání. Dnes jsem se tam byla ptát, za se budu moci vrátit. Bylo mi sděleno, že míst... více »

VZP poplatky

Dobrý den, Domnívám se , že syn neplatí poplatky na VZP / nechodí do práce ani není registrován na úp/ . Je pravda , že když zaplatím dlužnou částku... více »

Advokátní úschova

Přeji pěkný den, mám dotaz, co se stane v situaci, kdy je  kupní cena bytu uložena v advokátní úschově, je proveden převod bytu na katastru nemovitostí  na nov&eacut... více »

Pracovně pravní vztahy

Dobrý den.Jmenuji Marek Béna a potřebuju radu.Nechal jsem se najmout na živnostenský list a mám sepsanou rámcovou smlouvu o dílo podle paragrafu 536 obchodního zákoní... více »

Nemoc z povolání

Dobrý den, mám k Vám dotaz ohledně dorovnávání mzdy k nemoci z povolání. Dne 6.8.2008  mi zjistili nemoc z povolání, k 31.1.2009 jsme dostali výpo... více »

RD a nástup do zaměstnání

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaké mám podmínky k opětovnému nástupu do zaměstnání po rodičovské dovolené. Synovi jsou v červenci 3 roky, do mateřsk&e... více »

Zaměstnání invalidy

Dobrý den, mám takový dotaz od nového roku se změnilo v novelizaci zákoníku práce, zaměstnávání invalidů, na jedno rodné číslo invalidní... více »

Sekce obsahuje celkem 19 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist