Pracovní právo

Odstupné

Dobrý den chtěla jsem se zeptat a poradit o odstupnem.Bývalý přítel i zaměstnavatel se kterým mám dceru jsem mela po mateřské dovolené nastoupit a on mě nechce vzí... více »

Sexuální obtěžování

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat na můj prblém. Můj zaměstnavatel mě dalo by se říct donutil k orálnímu sexu. Svěřila jsem se kolegini a zaměstnavateli se to doneslo. Pož&aac... více »

Zákaz hudby na pracovišti

Dobrý den.V naší firmě, kde pracuju už několik let nám tento týden šéf zakázal rádio a poslech hudby při práci.Zajímá mě zda má pr&aac... více »

Diskriminace

Dobrý den, jedná se o téma k diskriminaci zejména v pracovním poměru... a tedy:   a)zásady rovnosti b)právo na informaci a projev c)zákaz diskriminace d)zák... více »

Odstupné

Dobrý den, měla bych na Vás 2 dotazy:   1. Zda je možné mít více praco. poměrů v jedné firmě? 2. Odstupné a jeho vyplácení zaměstnanci, kdy se vypl&aacut... více »

Povinnosti učitele

Dobrý den,   nevíte prosím,kde bych našla práva a povinnosti učitelky MŠ.Máme problém s naším p.ředitelem,,který na nás přená&sca... více »

Návrat do zaměstnání po RD

Dobrý den, 7.6.2010 budou mé dcerce 3 roky a měla bych se vrátit do svého zaměstnání. Dnes jsem se tam byla ptát, za se budu moci vrátit. Bylo mi sděleno, že míst... více »

VZP poplatky

Dobrý den, Domnívám se , že syn neplatí poplatky na VZP / nechodí do práce ani není registrován na úp/ . Je pravda , že když zaplatím dlužnou částku... více »

Zaměstnavatel neplatí

Dobrý den, mám dotaz. Zaměstnavatel je v insolvenci a již 4 měsíce jsem nedostala mzdu. Na mé dotazy mi zaměstnavatel odpovídá, že  nemá peníze a zaplat&... více »

Opuštění techniky aneb vyhrožování!

Zdravím, našel jsem si práci s ješžděním do Ruska.Šéf byl příjemný.Jel jsem první fůru,kde jsem byl zhruba 17 dní.Při vrácení jsem... více »

Sekce obsahuje celkem 29 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist