Zadání nového dotazu

Potřebujete rychlou a profesionální právní pomoc či radu? Napište Váš dotaz a náš advokát Vám zašle nejpozději do 24 hodin od připsání platby odpověď na váš právní dotaz.
Dotazy zodpovídají pouze advokáti s několikaletou praxí v oboru. Pokud nebudete s naší službou spokojeni, vrátíme Vám peníze.

Možnosti úhrady Vašeho dotazu:

  • Platba online, nabízíme celkem 12 platebních metod, výhodou pro Vás je, že platbu obdržíme téměř okamžitě a můžeme tedy začít ihned pracovat na zodpovězení Vašeho dotazu.
  • Bankovní převod, dotaz zodpovíme až po připsání platby na náš účet s číslem: 1898095011/3030. Bližší pokyny k platbě obdržíte po zadání dotazu.

Nemusíte mít obavy z formulace Vašeho dotazu, v případě, že advokátovi nebude nějaká část Vašeho dotazu jasná, obrátí se na Vás s žádostí o upřesnění příslušné části.
Ve formuláři níže vyplňte popis vaší situace a email, na který vám zašleme odpověď. K dotazu nelze přikládat přílohy. Máte-li k vaší situaci další dokumentaci, vyberte z ní relevantní pasáže a vložte je k dotazu do pole Popis situace. Zodpovězení dotazu probíhá formou mailové odpovědi v přiměřeném rozsahu.

Online právní poradnu provozuje Advokátní kancelář Mgr. Miroslav Zeman

Zvolte prosím typ dotazu:

Placené dotazy nezveřejňujeme. Způsob platby volíte až po odeslání dotazu.

Placený dotaz - cena 300,- Kč
Potřebujete rychlou a profesionální právní pomoc či radu? Náš advokát Vám zašle nejpozději do 24 hodin od připsání platby odpověď na váš právní dotaz.
Právní analýza - cena 900,- Kč více o této službě
Máte problém, který potřebujete řešit, nebo si nejste jistí zda jste v právu a nechcete navštěvovat advokáta? Nechte si zpracovat právní analýzu či posudek. Váš problém rozebereme a poradíme Vám jak postupovat a jaké nejvhodnější kroky ve Vašem případě zvolit, aby jste byli úspěšní. V rámci analýzy Vás také upozorníme na možná rizika, která Vám mohou hrozit a jak se jim vynout.
Váš email:
Telefon:
Vaše jméno:
Předmět:


(odpověď: ano)


Odesláním dotazu souhlasíte s Všeobecné smluvní a provozní podmínky služby internetové právní poradny www.ProfiPravnik.cz
TOPlist