Trestní oznámení

Exekuce

Dobrý den, můj dlužník (fyzická osoba), proti kterému vlastním uznání závazku i platební příkaz  nevlastní žádný nemovit... více »

Trestní oznámení

prosim podavala sem na policii trestni oznameni   25.1 2010 ale porad ho nenasli a dluh mu stale roste a jeste se me ptaj jestli nevim kde je a kde se zdrzuje nejsem socialne slaba takze nemam narok nanic nevite co mam d... více »

Trestný čin omezování osobní svobody

Dobrý večer, mohu Vás poprosit o radu?  Nedávno jsem podala trestní oznámení z důvodu mého napadení . Jsem oběť. Policie po výslechu všech zúč... více »

Trestní oznámení neplacení výživného

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co všechno si mám připravit pokud chci jít na policii podat trestní oznámení n aotce své dcery - neplatí alimenty. Jaké v&sc... více »

Podvod prodávajícího nebo chyba banky?

Po domluvě s inzerujícím, který nabízel prostřednictvím webové inzerce ke koupi notebook, jsem mu zaslal na účet stanovenou částku 8200 Kč. Ještě po deseti a více dnech mi trvdil, že mu peníze na účet dosud nep... více »

Dotaz na způsob obrany

Dobrý den. Obracím se s prosbou o radu jak postupovat  ve věci, kdy jsem se stal obětí podvodu: Na mé jméno si kdosi zakoupil na splátky u společnosti Credithome cosi za 15.000 a d... více »

Sekce obsahuje celkem 6 dotazů. Výše vypsáno 0 - 6

TOPlist