Přestupky

Potrestání za krádež

Dobrý den chtěla bych se zeptat co očekávat když policie zadržela mého přítele u krádeže palet kde hodnota škody vznikla 2000kč.A zároveň mu při prohlídce osobn&iacu... více »

Prosím o radu

Dobrý den, mám dotaz. Kamarádku, které je 16 let chytli v supermarketu. Ukradla zboží za 300 Kč.Vše bylo neporušené a vrátila to. Ale zavolala se policie, opsala si... více »

Dopravní přestupek

Dobrý den chtel jsem zeptat mám takový problém řídil jsem motorku MZ 143ccm a 9.5kw a chytla mě policie s řidickým prukarem A1.A chytli mě když už jsem měl hotové záv... více »

Rušení každodenního bydlení

Dobrý den, měla bych na Vás prosbu v podobě dotazu,jak mám postupovat při rušení žití v domě. Bydlím v panelákovém bytě, a nad sebou mám feťáky..... více »

Kontrola překročení rychlosti

Dobrý den.Pracuji jako řidič nákladního auta a chci se zeptat zda policista při kontrole může uložit pokutu za rychlost dle záznamu z tachografu-kotoučku.Nekdo říká že ano,někdo ... více »

Dopravni prestupek

Zdravim Vas a zaroven prosim o radu.Spachal jsem dopravni prestupek-prekroceni rychlosti,s prestupkem nesouhlasim,prosel jsem jednim spravnim rizenim,ktere pro me pravdepobobne dopadne jako puvodni rozhodnti-vinen. Dalsi moznost o... více »

Sekce obsahuje celkem 6 dotazů. Výše vypsáno 0 - 6

TOPlist