Trestné činy, přestupky

Hezký den,

jsem taxikář. Může mi exekutor v rámci exekuce, kterou proti mě vede vzít taxi auto?

díky

Nemůže. Jedná se o nástroj nutný k výkonu Vašeho povolání

Vyživné, propuštení z vazby po uhrazeni dluhu

Dobrý den, můj manžel byl vzat do vazby dne 15.4.2011, za zanedbaní povinné výživy, za což byl již v minulosti odsouzen a vzat do výkonnu trestu od 25.2.2010 do 25.8.2010. Propuštěn ... více »

Exekuce

Dobrý den, můj dlužník (fyzická osoba), proti kterému vlastním uznání závazku i platební příkaz  nevlastní žádný nemovit... více »

Zpronevěra

Dobrý den,prosím Vás pěkně,potřebovala bych radu.Jsem obviněna z pronevěry peněz z účtu Společenství vlastníků bytů,peníze jsem skutečně vybrala a osoba,které jse... více »

Potrestání za krádež

Dobrý den chtěla bych se zeptat co očekávat když policie zadržela mého přítele u krádeže palet kde hodnota škody vznikla 2000kč.A zároveň mu při prohlídce osobn&iacu... více »

Trestní oznámení

prosim podavala sem na policii trestni oznameni   25.1 2010 ale porad ho nenasli a dluh mu stale roste a jeste se me ptaj jestli nevim kde je a kde se zdrzuje nejsem socialne slaba takze nemam narok nanic nevite co mam d... více »

Trestný čin omezování osobní svobody

Dobrý večer, mohu Vás poprosit o radu?  Nedávno jsem podala trestní oznámení z důvodu mého napadení . Jsem oběť. Policie po výslechu všech zúč... více »

Trestní oznámení neplacení výživného

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co všechno si mám připravit pokud chci jít na policii podat trestní oznámení n aotce své dcery - neplatí alimenty. Jaké v&sc... více »

Podmínka

Dobrý den chtěla jsem se zeptat.Jestliže jsem v podmínce a porušim ji(trestným činem)a jsem u soudního stáni odsouzena k trestu odneti svobody po dobu 4 mesicu pricemz radne do veznice ... více »

Nástup výkonu trestu s nezletilým dítětem

Dobrý den, mam nastoupit výkon trestu...Podala jsem si žádost,abych mohla nastoupit se synem. Tíží mě nejvíce to, že nástupní věznice není připravena i pro dět... více »

Prosím o radu

Dobrý den, mám dotaz. Kamarádku, které je 16 let chytli v supermarketu. Ukradla zboží za 300 Kč.Vše bylo neporušené a vrátila to. Ale zavolala se policie, opsala si... více »

Sekce obsahuje celkem 22 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist