Soud

Usnesení soud

Dobrý večer, prosím o radu. Dnes mi přišlo usnesení ze soudu kde je psáno: Řízení o vzájemném návrhu podle §97 odst.2 se vylučuje k samostatnému... více »

Návrh soudu

Dobrý den.Potřebuji napsat k soudu žádost o předvolání svědků k hlavnímu líčení,které má být 20.9.,ale nevím jak ji napsat(stylizace a podobně).P... více »

Dotaz

Dobrý den, prosím chtěla bych se zeptat, nebo spíše poradit...Dne 17.6.2010 si můj bratr - jedná se o jeho záležitost, vyzvedl na poště dopis z Okresního soudu v Ostravě... více »

Nulit

Dobrý den, jestli civilní soudy vsech stupnu vydali rozhodnutí ve veci, kterou zákon  svěřuje ustrednímu orgánu státulze postupovat analogicky podle ustanovení &sec... více »

Odvolání proti soudnímu rozhodnutí

Prosím o radu. Vykradli nám chatu, rozbili okno, dvoje dveře a ukradli věci a škoda je v hodnotě asi 20.000 tis. Zápis na policii byl učiněn. Jednoho ze zlodějů chytili a v soudním rozhodn... více »

Náklady řízení

Dobrý den, v rámci mé zkoušky z práva, jsem se chtěla zeptat, jestli exitují formuláře pro náklady soudního řízení.   Předem děkuji za odpov... více »

Soud s bývalým zaměstnavatelem

Dobrý den, obracím se na Vás s následujícím dotazem. Již 2 roky se soudím s bývalým zaměstnavatelem o doplnění Potvrzení o zaměstnání, ... více »

DOTAZ

Byl jsem fyzicky napaden z čehož vznikla moje pracovní neschopnost v délce 15 dní. Ůčtárnou mám potvrzenu ztrátu na nemocenské 10 250 kč. Napadení bylo sepsáno a ... více »

Náhrada cestovného

Dobrý den, ráda bych se zeptala,  jestli mohu nárokovat krom úhrady pohonných hmot a  dálniční známky také opotřebení automobilu při cestě k soud... více »

Pravomoc

Dobrý den, ráda bych se zeptala kdy platí rozhodnutí soudu. Po vynesení rozsudku nebo až nabude právní moc? A jak je to v případě, že je odvolání proti rozs... více »

Sekce obsahuje celkem 20 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist