Obce, orgány obce

Trvalé bydliště nájemce

Dobrý den, pronajímáme byt, který máme v osobním vlastnictví. Nájemce bytu chce na úřadě žádat o příspěvek na bydlení. To však může... více »

Poplatek za vyjádření obce jako správce ochrany ovzduší

Dobrý den, na stavebním úřadě jsem vyřizovala povolení stavebních úprav na RD a chtěli po mně vyjádření obce jako správce ochrany ovzduší. Obec ode... více »

Poplatky za ubytovane hosty na ubytovne

Dobry den, nase firma si pronajala ubytovnu v Turnove, jedna se predevsim o ubytovavani cizincu pracujicich v okoli. Ma firma povinnost napr. jako pension platit mestskemu uradu poplatky za osobu a noc, pokud ano, jedna se jako ... více »

Dotaz na postup MěÚ

Dobrý den, chtěl bych se Vás obrátit touto cestou na zodpovězení mého dotazu. V současné době bydlím v obecním bytě, umístěném v nájemním do... více »

Poplatky za vodné a stočné

Dobrý den , trvalé bydliště mám u rodičů v domě , kde máme vlastní studnu.Bydlím v podnájmu v Praze , kde mám i sepsanou nájemní smlouvu.I když jse... více »

Poplatek za druhého psa

Dobrý den. Jsem vdaná, můj manžel vlastní psa. Já jsem dostala darem dalšího a podle pracovníka obecního úřadu oba psi patří do společného vlastnic... více »

Dotaz na kanalizaci

  Zdravím ,prosím o radu.Bydlím ve Velkých Popovicích. Obecní úřad zde dostal dotaci na splaškovou kanalizaci ,budovala se v r.2006 + v r.2007.Na stavebním &... více »

Poplatky za kočky

Přeji krásný den, zajímalo by mě zda je to pravda že se bude platit za kočku,které vůbec nechodí ven..Jsem invalidní důchodkyně a nevím zda tomu mám věřit. kdybych to tušila pořídim si misto kočičky psa, ... více »

Stočné

Prosím o zodpovězení otázky na povinnost placení stočného a kdy se tento poplatek platit nemusí. Bydlíme na vesnici bez zavedené kanalizace a tento poplatek vybír&aa... více »

Sekce obsahuje celkem 9 dotazů. Výše vypsáno 0 - 9

TOPlist