Výživné, alimenty

Dlužné výživné a otec ve výkonu trestu

Dobrý den, moc prosím o radu. Již 5let jsem rozvedená, syna mám po rozvodu v péči a bývalý muž má od r.2008 vyživovací povinnost 1500,- Kč. Platil vždy, jeden ... více »

Výživné a změna jména otce

Dobrý den, S partnerem, se kterým jsme žili ve společné domácnosti (nebyli jsme manželé) máme  dítě.(příjmení má moje). Partner byl zapsán d... více »

Výživné

Dobrý den   Mám dotaz,platim alymenty na syna 2500 Kč.Ale to mi nevadí jen chci vědět jak dlou se platí.Synovy bude letos v září 18 let,školu nedodělal a od lonské... více »

Spravedlnost výživné pro otce

Dobrý večer, chtěla bych vědět, kde je spravedlnost pro otce, kteří mají vyživovací povinost? Jak můžou soudci brát v potaz jen příjem a ne náklady na bydlení? Zvl&a... více »

Soud rozhodl, že manžel platit výživné nemusí

Dobrý den, před skoro čtyřmi lety jsem se rozvedla s manželem, se kterým jsem žila 25 let. Do péče mi samozřejmě byla svěřena má 13ti letá dcera a manželovi bylo vyměřeno v&yacu... více »

Výživné

Dobrý den,prosím vás můj přítel dostal podmínku za dluh na výživném,má platit 4500kč měsíčně,na této částce se dohodli před osmy lety,bohužel n... více »

Zpětné snížení dlužného výživného

Dobrý den, prosím o odpověď na dotaz: Manželka má po rozvodu s bývalým manželem svěřeného do péče syna (11let). Bývalý manžel má platit výživn&e... více »

Budoucí rodiče - studenti - výživné

Dobrý den, můj 18ti letý syn čeká miminko se svojí přítelkyní, které je také 18 let a oba studují střední školu a ještě rok až dva studovat... více »

Dotaz -lhůta na zahájení soudu -výživné

Dobrý den, mám dotaz ohledně výživného na zletilé dítě.Oba moji synové si podali k 1.10.2010 návrh na zvýšení výživného a už je květe... více »

Alimenty

Dobrý den mám 2 lesbické kamarádky mají již v této chvíly registrované partnerství a chtěly by dítě a nedávno mě oslovily  rád bych jim s... více »

Sekce obsahuje celkem 184 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist