Střídavá péče,styk (setkávání) s dítětem(i)

Svěření dítěte do vlastní péče

Dobrý den. Po osmi letech vztahu máme s přítelkyní šestileté dítě.Během osmi let neměla matka zaměstnání ani trvalý příjem (výjma mateřsk&... více »

Dohoda o stridave peci

Dobry den, potrebovala bych poradit jak sepsat dohodu o stridave peci. Mohli byste mi prosim pomoc. Moc dekuji Simona... více »

Střídává péče

Dobrý den   Přítelkyně má problém s otcem svých dětí které byli po rozvodu svěřeny do střídavé péče. Chová se k ní hnusně, slovně ... více »

Střídavá péče o nezletilé děti

Dobrý den mam 3 děti.Prví dítě mám z dřívějšího vztahu .Dvě další děti z nynějšího manželsví.Po 14 letech se rozvádíme.(zat... více »

Střídavá péče

Dobry den slysel jsem o tom že vyšel nový zákon že v případě rozvodu je dítě svěřeno do střídavé péče?co je na tom pravdy děkuji.... více »

Společná péče

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, rozvádíme se a chtěl bych dítě do společné výchovy, jen jsem zaslechl, že při společné péči musejí mít býval&iac... více »

Střídavá péče

Dobrý den, prosím o radu ohledně střídavé péče. Mé dceři bude 15 let a chce bydlet u otce. S bývalým manželem jsme se domluvili na střídavé péči t... více »

Dcera

Dobrý den,chtěl bych se zeptat na tuto věc. Žil jsem s přítelkyní u jejích rodičů a sestry.Máme spolu osmiměsíční dceru.Minulý týden mi přítelkyně za... více »

Úprava styku dětí a otce

Jsem 3 roky rozvedena, mám dvě děti 6 a 5 let. Styk byl soudně upraven v roce 2006 a to děti jsou u otce každý lichý týden od pátku  9:00 do neděle 17:00, během prázdnin od 1.7... více »

Sekce obsahuje celkem 9 dotazů. Výše vypsáno 0 - 9

TOPlist