Společné jmění manželů

Nesplnění závazku ze smlouvy o vypořádání SJM

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jaké mám možnosti, když můj bývalý manžel nedodržel Smlouvu o vypořádání SJM a neuhradil mi ve stanovené lhůtě částk... více »

Vyrovnání majetku

Dobrý den, rodiče se rozvedli po 30ti letech manželství. Za tu dobu naschromáždili movitiý i nemovitý majetek,, který třeba i pronajímali. Většinu ale obhospodařoval o... více »

Rozvod a přepis společného jmění

Dobrý den, mám dotaz: s manželkou jsme si koupili domeček, který jsme měli zapsaný na katastru napůl jako SJM...poté nastaly potíže v manželství a manželka mne přinutila pod... více »

Vypořádání společného jmění manželů

Dobrý den chci se zeptat. Jsem pul roku v rozvodovém řízení s manželem. Manžel dluhy neplatí. zemřela mi babička která mi odkázala veškerý svuj majetek. Majetek k... více »

Zúžení SJM . rozdělení společných dluhů

Dobrý den, prosím o radu v následující věci : S mým manželem žiji 10 let - z toho 6 let jsme manželé. Společně jsme rekonstruovali chatu jeho matky k trvalému bydlen&... více »

Majetkové vyrovnání po rozvodu

Dobrý den, prosím o radu. Během manželství manžel udělal horentní dluhy, kdy v rámci SJM jsme přišli o movitý i nemovitý veškerý majetek, kdy jsem se stal... více »

Bývalý manžel mě odmítá vyjmout z hypotéčního závazku-pomoc

Prosím moc o radu, soudila jsem se s bývalým manželem o byt 3+1 a vypořádání sjm po rozvodu. Došlo to až ke krajskému soudu a 7.2.2011 krajský soud rozhodl, že byt... více »

Cizí nábytek v domě sjm

Dobrý den,vlastníme s manželem dům ve sjm.Dům nyní nikdo neobývá.Manžel žije u přítelkyně,ke které si přestěhoval v době mé nepřítomnosti zařízen&ia... více »

Majetkové vypořádání po rozvodu

Rozvedení manželé vlastní v SJM nemovitost, ve které manžel podniká. Bude při majetkovém vypořádání vzato v úvahu, že při nákupu této nemov... více »

DOTAZ - vypořadání SJM

Přeji pěkný den.           /nejtěšší promě je ,formulovat to tak,aby to mělo hlavu a patu/ Po 25 letech sem se rozved /nevěra/. Tři roky uplynou 25... více »

Sekce obsahuje celkem 57 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist