Různé

Predmanželska smlouva

Dobry den mam dotaz ohledně predmanželske smlouvy.Chteli by sme se s přítelem vzít ale on ma dluhy a exekuci na alimenty.zajimalo by me zda je možne udelat předmanželskou smlouvu ohledně dluhu, aby nesly na mu... více »

Zrušení trvalého bydliště

Dobrý den,ráda bych se Vás zeptala co mám udělat proto,abych syna mohla odhlásit z trvalého bydliště.Již jednou byl z bytu vykázán neboť nás slovně manžel... více »

Vykázání z bytu

Dobrý večer, mám švagra,kterého manželka křivě obvinila z domacího násilí a on byl vykázán z bytu. Byl z toho vystresovaný a předpokládal,že v&sc... více »

ZOUFALÁ OTÁZKA

Dobrý den mám prosím dotaz muj tchán  po rozchodu se svou manželkou všechny co se s ní dále stýkají pomlouvá po celé obci dokonce na mne a mou dru... více »

Testy otcoství

Dobrý den,mám dceru které již 20.3.2011 bude jeden rok. S její matkou spolu nežijeme už co byla těhotná. Žil jsem stále s představou, že je to opravdu moje dcera, ale když vid&iacu... více »

Svěření dětí do péče

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně svěření dětí do péče. V listopadu loňského roku jsme se s manželem po vzájemné dohodě rozhodli na rozchodu. Bylo to hlavně kvů... více »

Potřebujeme pomoc

Dobrý den, mého přítele Václava(20 let) vyhodil jeho otec z bytu před týdnem protože ho nemá rád a více má rád svého druhého mladš&iacu... více »

Přivýdělek na rodičovské dovolené

Dobrý den chtěla bych se zeptat kolik si mohu přividělat na Rodičovské dovolené?Mému synovi jsou 2 roky,nemohu tedy přijít o rodičovský příspěvek který mám do ... více »

Odebrání dítěte

Dobrý den,prosím o radu,jsem na mat.dovolené a vyskytl se mi dluh za vyúčtování plynu ze starého rozbitého koltle  na plynárně. jsem sama a vyzadují po m... více »

Závěť

Dobrý den ,      prosím Vás o radu.S manželem jsme rozvedeni, syn k němu chodí jednou za čtrnác dní, jinak o něj nejeví zájem.Je možné sepsa... více »

Sekce obsahuje celkem 32 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist