Rodičovství

Osobní účast u soudu při souhlasu s ovojením dítěte

Dobrý den, mám dotaz, je nutná osobní účast při udělování souhlasu biologického otce dítěte s jeho osvojením pro nového manžela býva... více »

Uvedení otcovství

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jsem svobodná budoucí maminka a s přítelem spolu nejsme. Nechci ho ani uvést do rodného listu a nepožaduji od něho allimenty. Bojím se ale, že... více »

Jak na to

Dobry Den. Nevim jak na to. Jsem zenaty 20 let,ale jakto v zivote byva kazdy jednou udela nejakou tu blbost a ja to udelal a ted xa to chci platit. Byl jsem na 2tyd.dovolene sam bez manzelky a tak se to stalo,mel jsem mensi romane... více »

Beru si děti

Dobrý den, můj bývalý manžel se kterým jsem rozvedená přes rok a půl má právě po soudním procesu ještě neni ani vystaven rozsudek....pán má na krku... více »

Dotaz

Dopbry den, mam takovy problem, kdyz matka ditete pred rokem pri jeho narozeni mne neurcila do rodneho listu jako otce, s tim ze jako svobodna matka dostane vice penez od statu, po roce zjistila ze ne a zacina vyhrozovat soudy kdy... více »

Udání otcovstvý

Zajímalo bi mně do jaké doby po porodu může žena udat otce.Zda je nějaká dobo kdy po jejím ulinutí této doby ho udat nemůže.Stejně tak zda je možné aby otec neuvedený... více »

Rodičovská práva

Dobrý den Chtěla bych se zeptat.... Pokud soud určí např. každých 14dní, že smí otec vidět dítě, ale on nejeví zájem, mají právo na dítě jeho ro... více »

Určení otcovství

Dobrý den, mám 2děti s mužem,se kterým nežiji.Synům je 6 a 1rok.Neuvedla jsem jejich otce do rodného listu.Zdržoval se i nějakou dobu v zahraničí.Nyní se začal o děti zajím... více »

úprava styku s dítětem

Chtěla bych se zeptat : s otcem dítěte nežijeme ve společné domácnosti od jednoho roku dcery, navštěvuje ji nepravidelně u nás v bytě po dohodě. Ted´dcera půjde do školky, j... více »

Zbavení rodičovských práv

Dobrý den chtěla bych vědět jak bývalého manžela zbavit rodičovských práv,ale aby dál platil alimenty .Co proto musím udělat abych o to mohla požádat u soudu.Jelikož ... více »

Sekce obsahuje celkem 11 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist