Manželství a rozvod

Vypořádání majetku po rozvodu

Dobrý den. Jsem již jeden rok rozvedena. Hned po rozvodu  jsem si nechala vypracovat u právníka porozvodové vyrovnání. Předem jsem se zeptala býváleho manžela co si ... více »

Svěření do péče

Dobrý den,chci se zeptat jak velkou šanci mám,abych dostal svou 4 letou dceru do vlastní péče.S manželkou jí máme oba dva rádi,ale ta mi oznámila,že se chce rozv&ea... více »

Nemohu se s manželem dohodnout...

Dobrý den,moje sestra se bude rozvádět,ale její ještě manžel ji dělá stále problémy,stále ji vyhrožuje,že ji sebere děti(mají dvě děti,holčičku 4 roky a chl... více »

Předmanželská smlouva

dobrý den-jsem svobodná a splácím hypotéku na byt.pokud se vdám,za přítele,který má z předchozího manželství 2 děti a já doplatím hypot... více »

BSM a peníze od rodičů,rozvod

Dobrý den, prosím o odpovězení mého dotazu. Kamarád se rozvádí, a jedná se o to, zda věci, které si koupil z finančních prostředků které mu dali jeh... více »

Předmanželská smlouva

Přeji krásné odpoledne.Mám dotaz:příští rok se chceme s přítelem vzít a řešíme,jestli musíme uzavírat předmanželskou smlouvu,když já... více »

Dělení majetku při rozvodu

Dobrý den Mám dotaz ohledně vypořádání majetku při rozvodu. Ženatý jsem 4 roky, máme 3letou dceru a bydlíme va společném bytě.Nedávno jsem se dozvěděl... více »

Rozvod

Dobrý den, chci se zeptat na svěření dítěte do péče, od kolika let se nezletilé dítě může samo rozhodnout u kterého z rodičů chce žít ? Dále by mě zaj&iac... více »

ROZVOD DOHODOU

DOBRÝ DEN!CHCI SE ZEPTAT ZDA JE MOŽNÉ ROZVÉST MANŽELSTVÍ DOHODOU,KDYŽ NESPLŇUJEME 6 MĚSÍČNÍ LHŮTU NESOUŽITÍ!NEMÁME TOTIŽ SE SYNEM KAM JÍT!S ROZVODEM DOHODOU S... více »

Předmanželská smlouva

Dobrý den, prosím Vás o radu ohledně předmanželské smlouvy. Chystáme se s partnerem vzít a uvažovala jsem o předmanželské smlouvě. Vím, že partner má dluhy, k... více »

Sekce obsahuje celkem 162 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist