Děti

Osvojení dítěte a placení po osvojení

Dobrý den, mám k Vám následující dotaz:  manžel má z předchozího manželství dítě, jeho bývalá manželka se nyní provdala a j... více »

Svěření dítěte do péče

Dobrý den, Chtěl jsem se zeptat s bývalou přítelkyní máme 2 holčičky.V lednu jsme se rozešli a soud rozhodl o svěření do péče obě děti jí.Starší... více »

Péče o ditě

Dobrý den chtěla bych se vás zeptat. Žiji s přítelem 3 roky máme 2 letou holku a jsem na mateřské dovolené. Dělá mě žárlivé scény který přerustaj... více »

Svěření do péče nezávisle na rozvodu

Dobrý večer, omlouvám se , ale omylem jsem vám napsala špatný email k dotazu, který jsem právě poslala.   Ještě napíšu znovu poslaný dotaz....... více »

Dohoda o uprave pomeru nezletileho ditete

Dobrý večer, prosím o radu ohledně péče dítěte. Jsem vdaná v zahraničí a chtěla bych vědět zda existuje nějaká možnost dohody manželu o upravě poměrů nezlet.dít... více »

Uznani otcovstvi

biologicky otec nemel zajem o dite jelikoz mi zatajil jiz 5let trvajici vztah.rozhodla jsem se si jej nechat bez udani prijmeni do rodneho listu.pobiram zatim rodicovsky prispevek mam pritele ktery je s nami od pocatku tehotenstvi... více »

Péče o dítě

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jakým způsobem je možné získat dítě do své péče. Žiju s přítelkyní a máme tří měsíční dceru.Př&... více »

PROBLÉMY S OTCEM DÍTĚTE

Dobrý den Mám neustále problémy s otcem dítěte a nevím si rady,jak postupovat,před půl rokem jsme se rozesli,důvodů bylo několik,alkohol,o dceru se nestaral,veškerá v&... více »

Péče o dítě

Dobrý večer,chtěl bych se zeptat,jesti mám šanci dostat svého syna do péče!Jsme s manželkou 3.měsíce od sebe a čekáme na soud.Manželka se odstěhovala se synem 50.km pryč a ... více »

Vzdání se otcovství

Dobrý den,můj bývalí manžel nemá zájem o mou dceru už šest let a dceři bude sedm.Již pět let žiji s přítelem a ted se nám narodila dvojčátka a přítel ... více »

Sekce obsahuje celkem 14 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist