Obchodní právo

Konkurs

Dobrý den, jsem OSVČ. Mám nesplácené půjčky ve výši kolem milionu korun.  Daňová přiznání v posledních letech - obrat se pohyboval ve vý&scaro... více »

Poradna

Dobrý den. Mám dotaz, pracuji v oboru stavebnictví . Opravoval jsem  část fasády domu. Kterou firma která dělala  prví část nedokon... více »

Dotaz - internetový prodej

DOBRÝ DEN, CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT- CO JE TŘEBA K PROVOZOVÁNÍ  E-SHOPU S VLASTNÍ TVORBOU - BLAHOPŘÁNÍ, JMENOVKY APOD. MUSÍM MÍT ŽIVNOSTENSKÝ LIST A VÉST... více »

Odcizení obrázku

Dobrý den, nafotila jsem si svůj výrobek a udělala z něho koláží v PC obrázek, který slouží k prezentaci našich webových stránek. Surfován&iac... více »

Výmaz fyzické osoby z obchodního rejstříku

Dobrý den.Jsem podnikatel fyzická osoba zapsaná v obchodním rejstříku.Jak formulovat žádost,když chci vymazat z OR ,ale s podnikáním nekončím. Děkuji.... více »

Dotaz ohledně poplatků za prodej

Dobrý den, je mi 18 let a studuji. Zajímalo by mě jestli si můžu na internetu otevřít eshop (inernetový obchod), a prodávat si tam své výrobky (kroužková zbroj...) bez p... více »

Distribuce solárních panelů - recyklační poplatky

Dobrý den,  chtěla bych se zeptat, zda jako distributor solárních panelů a dodavatel solárních elektráren na klíč mám povinnost odvádět recyklační po... více »

Nový dotaz

Dobrý den, potřebovala bych vědět jaké jsou potřeba doložit dokumenty k žádosti o výmaz právnické osoby (s.r.o.) z obchodního rejstříku.... více »

CO BUDU POTŘEBOVAT?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co všechno budu potřebovat pokud si budu chtít otevřít internetový obchod (e-shop) s oblečením z USA? Mám živnostenský list na ná... více »

Dotaz ohledně založení firmy

Dobrý den, jsem v tomto oboru naprostý laik a tak Vás prosím o radu. Můj přítel je Čech, ale žije v Německu. A chtěl by si tady v České Republice založit firmu, ale nemá tu... více »

Sekce obsahuje celkem 11 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist