Zdravotnictví

Platba za vytržení zubu - pojistovna

dobry den mam dotaz ,muze zubar pozadovat 30kc za bezny vytrzeni zubu ,kdyz tento ukon si uctuje pro VZP a zadny resept  nhenapsal.del P.... více »

Nevime si rady

Dobrý den chtěla jsem se zeptat co můžu dělat když  muj otec ma dluhy na zdravotnim pojištění a ted leži v nemocnici mnohočetnou třištivou zlomeninou nohy. Je nejká možnost pozasta... více »

Poplatky u zubního lékaře

Slyšela jsem v televizi, že pokud jdu k dentistovi s jedním problémem několikrát, platím pouze při první návštěvě. Bolel mi zub, byl mi léčen, ale bolel st&aacut... více »

Dotaz

Dobrý den, dne 1.7.2009 jsem podepsala registraci u nové zdravotní pojištovny.Protože jsem zjistila,že lékaři s nimi nemají uzavřené  smlouvy,tak jsem jim 20.7.2009 poslal... více »

Poplatky

musim za každou krabičku léku platit 30kč plus doplatek?... více »

Penále

Dobrý den.  Mám dotaz. Dva roky jsem nemohl platit zdravotní pojištění a nebyl jsem bohužel zaregistrován na úřadu práce. Pracoval jsem beze smlouvy a peníze ... více »

Zdravotní pojišťovna

Dobrý den mám dotaz .Má zdravotní pojišťovna zákonnou povinost oznámit pojištěnci ,že nebylo zaplaceno pojistné za určité odobí. pokud ano ,jak&yacut... více »

Poplatky ve zdravotnictví

Dobrý den, mám syna který je po operaci sleziny, veškeré onemocnění mají delší a komplikovanější průběh. Teď má angínu a lékař... více »

Poplatek u lékaře

Dobrý den, měla bych dodatečný dotaz  k tomuto dotazu: http://www.mojepoplatky.cz/soudni-poplatky/poradna/pravni-poradna/dotazy-a-odpovedi/ostatni/poplatek-u-lekare-407.html Pan doktor mi odpověděl takto:... více »

Nový dotaz

Dobrý den potřebuji vědět zda mi le lekař povinen vydat mou zdravotní dokumentaci. děkuji... více »

Sekce obsahuje celkem 32 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist