Věcné břemeno

Zřízení věcného břemene-poplatek.

Dobrý den, potřebuji informaci, jak asi vysoký poplatek by byl za odhad nemovitosti při zřízení věcného břemene na dožití rodičů v uvedené nemovitosti - poplatek za odhadce ... více »

Převod bytu

  Dotaz   Dobrý den,můj dotaz se týká převodu bytu.Rodičům obec nabídla prodej bytu v panelovém domě,ale oni nemají zájem.Já bych chtěl byt koupit,ale smlo... více »

Věcné břemeno

Dobrý den, mám k vám velikou prosbu s kterou si nevím rady. Zemřel mi otec a jelikož matka nestačí financovat náš dům,rozhodla se to nějak řešit. Jsme tři-já, b... více »

Prodej či ručení domem

Dobrý den,   chtěl bych se zeptat, zda-li je možné prodat starý dům, jsem jeho majitelem, bydlíme v něm doposud, ale nabyli jsme ho darem, ale již několik let se o něj staráme. Daro... více »

VĚCNE BŘEMENO

Dobry den,chtěl bych se zeptat ,přitelkyně ma ke svemu bytu u tchyně věcnebřemeno uživani bytu 2+1 v četne soc.mam pravo bydlet sni jako druh,nebo se musim ptat a mit svoleni  majitele oběktu.(rodinneho domku).Děkuj... více »

Věcné břemeno

Maminka mi chce darovat dům ve kterém bydlí a chce v něm zřídit věcné břemeno na dožití. Je možné toto věcné břemeno vložit přímo do darovcí smlouvy, nebo m... více »

Pozemek na prodej

Dobrý den,chceme kupovat pozemek,který nemá příjezdovou komunikaci.K pozemku vede polní cesta,kterou vlastní obecní úřad a 1/4 vlastní soukromá osoba.S o... více »

Odchod rodičů od dcery

prosím o radu.jsem už 25 let vdaná mám tři skoro dospělé děti.doposud jsme žili s mými rodíči v rd,který jsem dostala darem od rodičů s tím,že tam mají zaps&a... více »

Věcné břemeno k pozemku

Jsem majitelem pozemkové parcely, ke které není zřízeno žádné věcné břemeno. Na parcele se nachází vrtaná studna, která je v majetku pana Vodičky, k... více »

Zrušení věcného břemene plnou mocí

Dobrý den, měla bych dotaz. Přítel vlastní baráček, ale je na něm věcné břemeno babičky a dědy, kteří tam mají právo dožít. Oba ale žijí u sv&e... více »

Sekce obsahuje celkem 12 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist