Spotřebitel

Reklamace opravy

17,5,2011  Lom Zdravím a mám dotaz jak se mám zachovat a co dělat . 10.1.2011 jsem dal video kameru Sony do opravny Sony Chomutov.Na dokladu je napsáno předběžná cena 2000 kč a oprava ... více »

Placené služby na internetu

Dobrý den, hledal jsem na internetu nějaké stránky týkající se MS v ledním hokeji. Na stránkách www.sampionat.sk jsem se zaregistroval ve vědomí, že je v&sc... více »

Smlouva s prodejcem Centrpol a.s

Dobrý den chtěla bych se zeptat podepsala jsem s prodejcem energií Centropol a.s a telefonicky jsem to potvrdila a když pak manžel přišel domů tak mi řekl abych tu smlouvu zrušila tak jsem napsa... více »

Dluh u operátora,promlčecí doba

dobrý den prosím o radu před 12 lety jsem měl paušál u mobilního operátora který mě těd poslal fakturu na 24000kč nevím o co jde a už si ani nepamatuji jestli tam něj... více »

Vrácení zboží koupené přes internet,peníze dodnes nemám

Dobrý den, prosím Vás, objednala jsem si přes internet boty - Nike, platila jsem předem převodem, když boty došly, nejen, že se mi zdálo, že nejsou originál, ale byly na špi... více »

Dotaz na možnost exekuce.

Přeji hezký den a prosím o radu,zda má Telefonica O2 právo na mně uvalit exekuci,když po mně žádá dlužnou částku najednou a já ji budu pravidelně měsíčně ... více »

Poplatky v bance

Dobrý den, VZP na mne poslala exekuci kvůli 7800,- Kč za staré penále. ČSOB automaticky otevřela spec. účet, kde tuto částku pro exekuci blokovala. Věc se mi podařilo vyřídit až... více »

Poplatky u letek?

Dobrý deň,   chcela by som sa spýtať, či sa účtujú recyklačné poplatky u letek?   Ďakujem za odpoveď.   Dominika... více »

Cestování

Ráda bych se zeptala na práva spolucestujících. S cestovní kanceláří jsem se vracela z dovolené ze zahraničí autobusem. Jeden z cestujících vezl v ta&... více »

Duševní vlastnictví

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Moje kamarádka má teď docela problém. Přes světovou internetovou aukci vyhrála 60ks hodinek s ochrannou známkou společnosti playboy. Zboží je... více »

Sekce obsahuje celkem 11 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist