Společné jmění manželů

Dluhy bývalé manželky!

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem dluhů mé bývalé manželky.Při rozvodovém řízení jsme předložily majetkové vypořádání společn&... více »

Vyvázání majetku

Dobrý den, prosím o radu na vyvázání majetku, který máme s manželem společný. Manžel je jednatel v s.r.o.  V případě exekuce na firmu je ohrožen ná&... více »

BSM

Dobrý den,  prosím moc o odpověď na můj dotaz. Přítel se rozvádí, vlastní zbraně (asi cca 13 ks) je ve dvou honebních společnostech a správce střelnice, vlastn&ia... více »

Pronájem nemovitosti ve sjm

Dobrý den.Prosím o zodpovězení ještě jedné otázky, navazující na předchozí dotaz a to:Jestliže je nemovitost (RD s 1 bytovou jednotkou) ve společném j... více »

Užívání nemovistosti v sjm po rozvodu

Dobrý den.    Prosím o radu v následující věci: Přítel je rozvedený.  S bývalou ženou mají dům ve společném jmění manželů. Dům... více »

Dohoda o majetkovém vypořádání

Dobrý den všem, můj dotaz je následující: Byl jsem 25 let ženatý, a při příležitosti odstěhování se mé bývalé sme spolu sepsali dohodu o ma... více »

Nový dotaz

Poradna Dobrý den, prosím o radu. Vzala jsem si rozvedeného muže se 2 syny z 1manželství. S bývalou ženou koupily členský podíl v družstevním bytě, kter&yacu... více »

Zúžení SJM

Dobrý den, prosím o radu,jek vyřešit vlastnictví nemovitosti.Máme s manželem nemovitost  ve SJM.Chceme  její vlastnictví ošetřit tak, aby v případě na&... více »

Nový dotaz

Dobry den.Moc prosim o pomoc.S manželem jsme koupili nemovitost na splatky a dokud nebude vše doplaceno bude od majitelky dano zastavní pravo.Před rozvodem manžel s nami dva roky už nežil.Nemovitost jsem platila... více »

Os.automobil

dobrý večer.prosí o radu ve věci SJM.může mi prosím exekutor sebrat můj os.automobl,který mám na leasing.úvěr,když se jedná o manželův dluh a já mám smlovu o ... více »

Sekce obsahuje celkem 14 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist