Různé

Rizika nevyplacení peněz, uložených do advokátní úschovy

  Dobrý den, hodlám prodat svůj rodinný dům. Podle dohody kupec složí peníze do advokátní úschovy a tyto peníze mám dostat po zapsání kup... více »

Dotaz ohledne advokata

prosim o odpoved 20.5.jsem na Kladne navstivila advokatko ohledne meho manzela zeptat se kvuli mozne exekuci u advokatky jsem byla 25 minut dala mi papir aby manzel vyplnil plnou moc na listecek mi napsala co by potrebovala pokud ... více »

Oddlužení a informace na internetu

Dobrý den, mám takový speciání dotaz: požádala jsem o insolvenci, byla mi zatím povolena, ještě nedošlo k soudu a setkání věřitelů. Ale všude na internetu se dočtu, že jsem v insolvenci. Chápu, že je to pro... více »

Podpis smlouvy pod nátlakem

Dobrý den,mám dotaz moje kamaradka žila krátce s přítelem a po chvíli se vzali a po dobu manželství ji manžel začal různě nabádat k podpisu různých půjček,ú... více »

Určení vlastnictví

Dobrý den. Po povodni  v 2010 se sesunula stěna koryta potoka.V katastru je vlastník parcely stát a právo správce má Povodí Ohře s. p.. Nechce ale nic opravit s tím ž... více »

Zveřejnění mého vyjádření v pořadu Černé ovce

Dobrý den, prosila bych Vás o poradu v následující věci: Správní orgán mi poskytl ochranu proti zřejmému zásahu do pokojného stavu a uložil pachatelce... více »

Odhlášení z trvalého bydliště

Dobrý den,vznáším dotaz,zda je možné a jakým způsobem odhlásit synovce z trvalého bydliště.Manžel vlastní 1/4 domu,syn 1/2 domu,sestra manžela 1/4 domu.Man... více »

Přepsat družstevní byt na dceru

Přeji hezký den,chci Vás poprosit o radu jak postupovat.Chci svůj družstevní byt přepsat na dceru a zetě.Předem Vám děkuji za odpověď.S pozdravem L.Mišáková... více »

Sociální dávky

Dobrý den mám hypotéku na byt ve kterém žiju, 2 úvěry a čekám dítě. Jsem svobodná a sama. Když přestanu pracovat a půjdu na mateřskou nebudu schopná vše... více »

Majetko právní vypořádání

 Dobrý den,mám dotaz odledně investic do majetku přítele od kterého odcházím i s naší dcerou.Investice z části splácím a z část... více »

Sekce obsahuje celkem 112 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist