Nemovitosti

Dotaz ke koupi nemovitosti zatížené exekucí

Dobrý den,mám zájem o koupi nemovitosti,která je zatížená několika exekucemi. Jak postupovat,aby při vyplácení exekucí a předejít případnému ... více »

Prodej pozemku s nezkolaudovanou chatou

Dobrý den, chtěla bych prodat pozemek, na kterém stojí nezkolaudovaná chata bývalého manžela. Jak mám postupovat?... více »

Prodej nemovitosti

Dobry den..chtela jsem se zeptat..Byla jsem spoluvlastnikem bytu napul s nevlastnim otcem-byt jsme prodali,v kupni smlouve jsme samozrejme oba.Prisla mi vyzva od novych vlastniku k zaplaceni smluvni pokuty za predani bytu po smluv... více »

Prodej nemovitosti

Dobrý den Prosím Vás je možné prodat nemovitost, třeba za korunu a vyhnout se tak darovací dani. Zaplatit tak pouze tři procenta daň z převodu nemovitosti. Předem děkuji M... více »

Vjezdová cesta ke garáži

Vážení poradci, nikdy bych nevěřila, že i realitní kanceláře umí pochybit. Moje maminka, před rokem prodala, přes realitní kancelář MM Reality svůj rodinný dům a ch... více »

Koupě nemovitosti

Dobrý den pane Zeman. Chtěla bych Vás prosím poprosit o radu. S přítelem máme zájem o koupi nemovitosti přes realitku. Ta po nás chce po prohlídce složit rezervačn&iacut... více »

KOUPĚ BYTU

DOBRÝ DEN MAM NA VÁS DOTAZ JESTLI MUŽE BÝT PROBLÉM KDYŽ CHCI KOUPIT BYT KTERÝ VLASTNÍ ŽENA KTERÁ ŽIJE MIMO REPUBLIKU ALE UDAJNĚ MÁ STÁLE ČESKÉ OBČANSTV... více »

Ideální polovina domu

Dobrý den, můj přítel a jeho bratr, zdědili dům, každý má ideální polovinu, přítel v domě nabydlí, jeho bratr ano. Má jeho bratr nárok chtít po m&... více »

Prosím o radu

dobrý den, obracím se na Vás s prosbou. Téměř před rokem jsme oslovili RK , která nabízela nemovitost , o kterou jsme měli zájem.Makléřka nás provedla, na opakov... více »

Vyplacení z nemovitosti

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je to s vyplacením z nemovitosti. Má matka a otec koupili nemovitost, kterou zrekonstruovali. Po částečné rekonstrukci domu otec zemřel a v dědick&eacu... více »

Sekce obsahuje celkem 97 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist