Koncesionářské poplatky

Televize spolubydlícího

Dobrý den, chtěl bych se zeptat: Vlastním byt 2+1. V jednom pokoji bydlím a v druhém bydlí nájemník (spolubydlící). Já televizi nevlastním a ani nechc... více »

Rada

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Dostal jsem výzvu od advokáta ,který zadutupuje ČT na uhrazení poplatku a pokuty 10000,- za nepřihlášený televizor k živnostenck&eacut... více »

Poplatky za rozhlas

Dobrý den, již rok bydlím v pronájmu a nyní mi bylo oznámeno, že majitelka bytu má na sebe napsané poplatky za rozhlas a televizi na tento byt. Nyní po mě chce zpětně z... více »

Koncesionářské poplatky

Dobrý den, děkuji za odpověď, avšak nerozumím tomu, "že televizní poplatek postačí zaplatit alespoň jednou", můžete mě to prosím blíže objasnit? Děkuji ... více »

Televizní poplatky

Naši známí žijí několik desetiletí v rod.domku v Německu. V České republice zdědili chalupu a tudíž jeden z nich je trvale přihlášen na této adrese, kde ... více »

Televizní poplatky

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli musím platit televizní poplatek i přesto že v místě není zajištěn signál a tudíž televizi nemohu sledovat.Kostelní stř&iac... více »

Televizni poplatek

Dobry den, mame v domacnosti televizni prijimac, ale nemame ho pripojeny na zadny zdroj tv signalu. (dcerka si na nem pousti DVD) Chci se zeptat, jestli se muzu vyhnout placeni televizniho poplatku nasledujicim zpusobem: Mame d... více »

Poplatek čt a žaloba

Dobrý den, před půl rokem mi přišla předžalobní upomínka ohledně poplatků čt jako živnostníkovy, kdy jsem provozoval solárium v roce 2007. Tehdy za přítomnosti brig&aacut... více »

Čt poplatky

Dobrý den,dostali jsme upomínku od okresního soudu v Pardubicích že máme zaplatit dlužnou částku 20270Kč České televizi a 14.316 kč panu advokátovi Judr.Dalibor Kalcsko... více »

Televizní poplatek

Dobrý den, prosím Vás o radu. Mám živnost v oboru telekomunikací. Adresa sídla firmy je totožná s trvalím bydlištěm. Žádnou provozovnu nemám. M&aacu... více »

Sekce obsahuje celkem 28 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist