Exekuce

Exekuce

Dobrý den. Bydlím s maminkou ve společné domácnosti. Jí teď hrozí exekuce. Nerada bych přišla o svoje věci, ale nemám žádné stvrzenky ani jiné dokl... více »

Dotaz ohledně dle mého názoru neoprávěnně zablokovaného účtu u banky

P.S. nyní je to již týden a dosud mi nepřišlo žádné oznámení o rozhodnutí ohledně zablokování mého účtu, prostě nic...a aktuálně m&a... více »

Dluhy z podnikání a jejich dopad na manželství

Dobrý den. Chci se zeptat, jak je to s dluhy z podnikání jako OSVČ. Jedná se mi o to, zda je nějakým způsobem ohrožena ideální 1/2 RD manželky, který nabyla p... více »

Exekuce a předmanželská smlouva

Dobrý den Prosím o radu jak postupoval přišla mi dnes exekuce na barák který je psán na mě ale exekuce je psaná na manžela  který zde má trvalé bydli&s... více »

Exekuce na manželku

Dobrý den.Mám dotaz má dluhy z podnikání snažím se splácet i ze mzdy.Ale před 3 roky jsem se oženil a manželka je obeznámena o mích potížích napsali... více »

Podvodná exekuce

Dobrý den,mám otázku na dosti nepříjemnou záležitost. V roce 2002 jsem měl exekuci na majetek, exekutor mi poradil, spojit se s oprávněným a dohodnout se s ním, toto jsem... více »

Vyškrtnutí věcí ze soupisu exekuce

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat:K mamince do baráku přišly v pátek exekutoři a polepily jí a mě věci.Dlužník je můj bratr,který tam má trvalí pobyt.Jak a co m&aa... více »

Exekuce

Dobrý den, chtěla jsem zeptat se jestli je možné exekučně zabavavit majetek konkrétně dům rodičů když na syna byla uvalena exekuce. Trvalé bydliště má u rodičů kde ... více »

Exekuce

Dobrý den, prosím o radu. Máme rodinný dům který jsme koupili na hypotéku za 400 000 Kč. Manžel se v podnikání dostal do problémů, vzal si půjčku, kterou jsme ne... více »

Exekuce

Dobrý den. Prosím, můžete mi říct (napsat), zda může exekutor přijít v 7 hod večer ? Polepil mi doma věci a s sebou si odvezl automobil a fotoaparát. Děkuji za Vaši odpověď.... více »

Sekce obsahuje celkem 181 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist