Dluhy, závazky, pohledávky, směnky

Žaloba

Dobrý den před nedávnem na nás byla podána exekuce naší švagrovou .Museli jsme prodat dům,exekuci jsme vyplatili.Ještě naž jsme ji vyplatili tak jsme ji poslali 3x2000kč... více »

Vymáhání dluhu z USA

Dobrý den, můžete mi poradit jestli je v České Republice vymahatelné dlužná částka za lékařskou prohlídku v nemocnici v USA? Děkuji... více »

Směnka vlastní

  Dobrý den Mám všeobecný dotaz týkající se SMĚNKY VLASTNÍ, postup po uplynutí doby splatnosti uvedené na směnce a vše kolem této z&aacut... více »

Osobní bankrot a spoření

Dobrý den, mám 2 dotazy. Požádala jsem o bankrot. Mám ale stavební spoření, zruší mi ho soud nebo mi to nechá tak, s tím, že pokud ho nezruším ... více »

Směnka

Dobrý den,mám dotaz ohledně směnky,pronajímatalka nám vystavila směnku na dlužný nájem,my to zaplatili,ale pozdě o pár dnů,podepsala nám papír,že je dluh doplac... více »

Oddluzeni

Dobrý den. Mám soudem povoleno oddlužení. při podani mých zavazku jsem , pozdě zjistil. že mi zustal jeden, nespl uvazek. a to smenka na 15 tisíc.  kterou jsem, vtom množstvi dokladu... více »

Platební rozkaz

dobrý den,syn dostal pozvání k soudu.Měl dluh u ČS,který už vymáhala vymahačská agentura.Dluh splatil i s úroky-o měsíc později,než byl deadline,účet byl zru&s... více »

Platební rozkaz

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o odpověď. Syn nezaplatil pokutu v MHD a přišel platební rozkaz.. Pohledávku uznal a zaplatí. Odměna právního zástup... více »

Společné dluhy

Dobrý den...chtěla jsem se zeptat když jsem nebyla vdaná ale měla jsem přes čtyři roky druha a rozešli jsme se a máme společné dluhy tak zda se to bere podobně jako u manželů že to neb... více »

Směnka a vymáhání pohledávky u rodičů

Dobrý den, rád bych požádal o právní radu v mé složité situaci. Asi před rokem jsem potřeboval půjčit peníze na podnikání a podepsal směnku vlastn&iacu... více »

Sekce obsahuje celkem 93 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist