Dědictví

Získání vlastnictví bytu

Dobrý den. Rodiče za svého života koupili družstevní byt, jehož pořizovací cenu rovněž splatili. Maminka zemřela a otec se znovu oženil. Během trvání jeho druhého manžel... více »

Darovací smlouva

Dobrý den, rodiče přepsali nedávno 1/2 nemovitosti na bratra. Jak to bude s dědictvím k druhé 1/2 nemovitosti. Bude i z této druhé poloviny bratr dědit nějaký podí... více »

Věcné břemeno,dědictví

Dobrý den, dovoluji si položit následující dotazy: maminka darovala měsíc před smrtí dům naší nejmladší sestře a zřídila věcné břemeno... více »

Odmítnutí dědictví

Dobrý den ,prosím o radu.Zemřel mi manžel a v dědictví jsou polnosti.Dědic jsem já a naši dva synové.Pokud odmítnu dědictví připadne moje polovina synům?Chci aby tyto ... více »

Stavební spoření

Prosím vysvětlete mi,jak je to se stavebním spořením. Uzavřela jsem spoření sama za sebe a splácela ze svých prostředků. S manželem jsme uhrazovali společně pouze nájem, in... více »

Nemanželske ditě

Dobry den.Chtela bych se zeptat.Kdyz jsou dva manžele maji dve deti.A jeden znich manžel ma nemanželske ditě.Kdyby se snim cokoli stalo s manželem jestli to nemanželske dite ma narok na deditstvi po nem.Dekuji... více »

Dědění bytu

Dobý den, chtěla bych se zeptat když jsem před 14lety si koupila byt do os. vlastnictvi ve kterém jsem žila jen s jediným synem a před rokem jsem si nasla přítele se kterým tento byt už&ia... více »

Odmítnutí dluhu v dědickém řízení

Dobry den pane doktore omlouvam se ja vam psala na e-mil nez jsem nasel toto,snad se nezlobite.Chci se zeptat prosim jak se dela v pripade ze vase matka zemre A zanecha dluhy po smrti jak to resit a s kym???a take kdyz nejsou peni... více »

Vzdání se dluhu po umrti

Dobrý den chci se prosím informovat jak se to dělá v případě že matka umře a zbydou po ní dluhy které nadělala ona sama ať po lidech či po různých úřadech jako je n... více »

Spor o dědictví

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Jsme dvě sestry .Za života naší maminky se k matce přistěhoval vnuk(syn mojí sestry)s rodinou.Po čase se odstěhoval a k matce začaly chodit upomí... více »

Sekce obsahuje celkem 143 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist