Darování, vlastnictví

Podílové vlastnictví

Dobrý den, vlastníme s družkou dům, každý ideální polovinu, její dospělý syn se ke mě chová špatně, mohu mu nějak zakázat v domě bydlet? Družka souhlas... více »

Zpochynění darovací smlouvy

Dobrý den, mám dotaz ohledně majetku mého otce. Ovdověl a nyní je znovu ženatý. Jeho nová manželka (o 30 let mladší) vstoupila do svazku s dluhy, které za n&iacu... více »

Zpochybnění napadnutí darovací smlouvy

Dobrý den, mám dotaz odledně darovací smlouvy na dům s věcným břemenem. Moje babička asi před 15ti lety darovala dům vnukovi,s tím, že v domě má doživotní užív&aac... více »

Darování nemovitosti

Dobrý den, můj dotaz je na to jakým způsobem může matka převést či darovat bezúplatně nemovitost pouze na jednu dceru, ačkoli má ještě dvě děti a ty se o ní tém... více »

Darování nemovitosti

Dobrý den,prosím o informaci,zda po darování nemovitosti-rod.domku mému ženatému synovi vznikne majetkové právo i jeho manželce i pojejich případném budouc&i... více »

Přepis nemovitosti

Dobrý den, manželka dostala před cca 10 lety, od svého otce darem rodinný dům. Otec si nechal na katastru zapsat věcné břemeno (na dožití). Jelikož jsem vložil do nemovitosti,  pro m... více »

Přepsání pozemku

Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda je možné přepsat (darovat) jen část pozemku.Máme s manželem baráček na pozemku rodičů,kde stojí i jejich barák.Přístum k na&scaro... více »

Dědictví

Dobrý den,mám dotaz ohledně darování podílu na nemovitosti. Po smrti obou rodičů jsme s bratrem zdědili nemovitost . Nyní bratr zemřel  jeho manželka a plnoleté dět... více »

Nový dotaz

Dobrý den.Chci se zeptat jestli lze napadnout darovací smlouvu? Babička letos zemřela a veškerý svuj majetek darovala své vnučce. Je smlouva platná pokud babička nevyrozuměla sv&yacut... více »

Darování podílu nemovitosti

Přeji dobrý den, mám dotaz ohledně darování podílu na nemovitosti.Bratr a já jsme po rodičích zdědili domek.Nyní bratr zemřel a jeho manželka se synem a dcerou chce dar... více »

Sekce obsahuje celkem 124 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist