Daňové povinnnosti

Daň z nemovitosti

Dobrý den, v roce 2009 jsem koupila pozemek a následně jsem v Lednu roce 2010 podala daňové přiznání, ze kterého mi byla vyměřena daň. V loni byl na tomto pozemku postaven rodinn&yac... více »

Převod členských práv družstva

Dobrý den, chystáme se s manželkou prodat družstevní byt (členská práva k tomuto bytu) a nevíme zda z peněz které za byt obdržíme musíme platit nějakou daň pop... více »

Snizena sazba DPH

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na to, jestli mohu jako spoluvlastnik nemovitosti (rod. dům s pozemkem 50/50 podil) uplatnit sníženou sazbu DPH při výstavbě zahradní chaty. Všechny ná... více »

Osvobození od daně z prodeje bytu

Dobrý den, prodala jsem byt, který jsem měla v osobním vlastnictví 11 měsíců. Pokud peníze použiji na uspokojení bytové potřeby měl by tento prodej být osvoboze... více »

Neodvedená část daně z příjmu

Dobrý den, zpracovávám mzdy pro jednu malou organizaci, v únoru jsem neodvedla zálohovou daň Fin. úřadu Kč 1400,-.(zjistila jsem při kontrole) Nyní daň byla odvedena. 278 dn&ia... více »

Daň z příjmu

Dobrý den, mám dotaz ohledně daně z příjmu. V roce 2005 jsme koupili obecní byt, ve kterém jsme bydleli od roku 1997. Tento byt jsme v roce 2006 prodali a koupili jiný v klidněj&s... více »

Dotaz

Dobry podvecer ja bych mela jen malinky dotaz jestli kdyz nezaplati hned dan z bytu jestli mi naskakujou penale.Dekuji mockrat za vasi odpoved.S pozdravem Michaela ... více »

Snížená sazba DPH

Dobrý den, prosím o vysvětlení dodatku k zákonu o snížené DPH na 9% platném od 1.1.2009. Do této kategorie spadají služby pod označením 93.2 - Činnosti sa... více »

Daň

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, v roce 2002 jsem koupila a následně na sebe převedla družstevní byt své babičky, v roce 2008 se tento byt převedl do osobního vlastnic... více »

Promlčecí lhůta

Dobrý den,byla mi uvalena exekuce na plat,pro částku 5000 kč,od FÚ.Kopie z fin.úřadu: Dobrý den, k Vašemu dotazu ve věci vydaného exekučního příkazu na nedopla... více »

Sekce obsahuje celkem 17 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist