Bydlení, nájemné

Vystěhování z bytu s trvalým pobytem

dobrý den,potřebovala bych poradit s jednou situací.bydlím s manželem a třemi dětmy v pronajatém bytě.tohoto roku to byl rok co tu bydlíme nájemní smlouvu mám na rok,v b... více »

Spor

Děkuji za odpověd a ještě mám doplnující dotaz, je potřeba k převodu členských práv ověřovat podpisy? děkuji... více »

Spoluvlastnictvi nemovitosti

Dobry den..dekuji za odpoved a jeste mam doplnujici dotaz..Spoluvlastnik bytu,i kdyz v nem 8 let nebydlel mi po celou dobu mel prispivat na fond udrzby a oprav?S pozdravem a pranim hezkeho dne.....T.... více »

úhrada nájmu bez potvrzení

dobrý den mám dotaz hodně důležitý jsem s přítelem minulej rok nastěhovali do nájmu kterej sme podepsali na rok,a po půlroce odešli z finančních důvodů jelikož to bylo moc... více »

Byt v osobním vlastnictví

Dobrý den, mojí rodiče si  koupili byt v osobním vlastnictví. Když ho chtějí momentálně rekonstruovat, dozvídají se, že spadají pod nějakou organizaci či d... více »

Promlčecí doba

Dobrý den pane magistře,      v listopadu 2008 jsem převedla členská práva k družstevnímu bytu. Dnes jsem obdržela od svého nabyvatele dotaz, proč jsem neuhradila nedop... více »

Neoprávněná výpověd z nájmu bytu

Dobrý den, Jak mám napsat odvolání proti rozhodnutí o vystěhování a proti k tomu nařízeném exekučním vystěhování? Změnil se vlastník... více »

Jednostranné zvýšení nájemného

Dobrý den, dovolte mi, prosím, dotaz - bydlím v obci, kde lze jednostranně zvýšit nájem ještě pro rok 2010. Obec až dosud nic nedělala až teď na začátku zář&i... více »

Zvyšování nájemného

Dobrý den, prosím Vás, vlastním družstevní byt, nyní představenstvo družstva neúměrně zvyšuje nájemné, v mém případě za 1+kk, o 1000,-Kč,... více »

Návrh na vystěhovámí z nájemního bytu

Dobrý den! Bydlím už přes dvacet let ve Stodůlkách na sídlišti a tento byt jsem v roce 1991 převzala od své matky,která ho na mě napsala i z domovnictvím a měla jsem na... více »

Sekce obsahuje celkem 74 dotazů. Výše vypsáno 0 - 10

TOPlist