Koncesionářské poplatky

Dobrý den,

děkuji za odpověď, avšak nerozumím tomu, "že televizní poplatek postačí zaplatit alespoň jednou", můžete mě to prosím blíže objasnit?

Děkuji

JS

------------ Původní zpráva ------------
Od: pravniporadna@mojepoplatky.cz <pravniporadna@mojepoplatky.cz>
Předmět: Dotaz byl zodpov?zen - Pr?vn? poradna
Datum: 27.8.2009 20:01:51
---------------------------------------------

Stačí zaplatit poplatek alespoň za jeden televizor či domácnost. Je jedno, zda máte více televizí, nebo více bytů. Vaší povinnost splníte zaplacením poplatku v plné výši za 1 domácnost.

Zpět   |   Nahoru

TOPlist