Koncesionářské poplatky
Dobrý den,
děkuji za odpověď, avšak nerozumím tomu, "že televizní poplatek postačí zaplatit alespoň jednou", můžete mě to prosím blíže objasnit?
Děkuji
JS
------------ Původní zpráva ------------
Od: pravniporadna@mojepoplatky.cz <pravniporadna@mojepoplatky.cz>
Předmět: Dotaz byl zodpov?zen - Pr?vn? poradna
Datum: 27.8.2009 20:01:51
---------------------------------------------
Váš dotaz byl zodpovězen, odpověď naleznete zde:
http://www.mojepoplatky.cz/soudni-poplatky/poradna/pravni-poradna/dotazy-a-odpovedi/finance-a-nemovitosti/poplatky-v-pronajmu-1594.html
http://www.mojepoplatky.cz/soudni-poplatky/poradna/pravni-poradna/dotazy-a-odpovedi/finance-a-nemovitosti/poplatky-v-pronajmu-1594.html
Stačí zaplatit poplatek alespoň za jeden televizor či domácnost. Je jedno, zda máte více televizí, nebo více bytů. Vaší povinnost splníte zaplacením poplatku v plné výši za 1 domácnost.







