Zveřejnění mého vyjádření v pořadu Černé ovce

Dobrý den, prosila bych Vás o poradu v následující věci: Správní orgán mi poskytl ochranu proti zřejmému zásahu do pokojného stavu a uložil pachatelce povinnost obnovení narušeného pokojného stavu. Ta se cítí ukřivděná a obrátila se na ČT a redaktor pořadu Černé ovce mne požádal o vyjádření. Poskytla jsem mu vyjádření elektronickou cestou, ale z jeho reakce vidím, že mé informace překrucuje a chce je uvést v reportáži.

Napsala jsem mu, že si nepřeji, aby cokoliv o mně v reportáži uváděl. On však už vůbec nereaguje. Co mohu dělat dál? Mám mu napsat další dopis, tentokráte již průkazným způsobem, abych o zaslání dopisu měla doklad a mohu mu v tom dopisu připomenout nějaký postup, který proti němu zvolím v případě, že nebude dbát toho, že jsem ho požádala, aby nic o mne /mé jméno a nic z mých zákonem osobních údajů chráněných údajů uváděl?

Můžete mi prosím poradit? Omlouvám se, že je můj dotaz dlouhý - neuměla jsem se vyjádřit stručněji. 

Za poradu děkuji a zůstávám s pozdravem

ZT

Dobrý den,

určitě by to bylo vhodné. Co se týká informací, obratte se doporučeným dopisem na programového ředitele nebo ředitele zpravodajství se stejnou žádostí, aby nebyly uváděny osobní údaje a postěžujte si na neprofesionální přístup redaktora. V každém případě budete mít v ruce dopis a výzvou na upuštění od jeho jednání.

V případě zájmu o profesionální právní služby či poradenství kontaktujte naši advokátní kancelář na mail:

ProfiPravnik@gmail.com

Zpět   |   Nahoru

TOPlist