Exekuce

Exekuce na mém učtu

dobrý den prosím vás o radu byl mi zablokován ůčet kvuli mému manželovi vdaná jsem 2 roky dluh manžela vznikl před 8 lety tudíž jsem s tímto dluhem neměla nic společn... více »

Exekuce a dluhy

Dobrý den,obracím se prosím na Vás s dotazem: Můj syn má nařízenu exekuci ve výši 683 000.Samozřejmě,exekutor trvá na celém okamžitém splacení... více »

Exekuce na nemovitost

dobrý den, chtěl bych Vás požádat o radu. Před 5 měsíci manželce darovala její maminka nebytový prostor , který má nemalou hodnotu a manželka tento prostor chce da... více »

Exekuční příkaz k prodeji bytu.

Dobrý den.Obracím se na Vás s problémem naší rodiny.Moje matka na mě po smrti mého otce nechala přepsat 6/8 bytu.mám ještě bratra a sestru kteří vlastn&iacu... více »

Bratr má exekuci

Dobrý večer, chtěla bych Vás poprosit o radu. Můj bratr, který má trvalé bydliště u mé matky má na sebe exekuci. Pokud se nepletu není jen jedna. Avšk u ma... více »

Exekuce na manžela

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jak mě může postihnout exekuce na majetek vydaná na manžela za dluhy nadělané před manželstvím (manžel dluhy splácel,ale bohužel ne ve vyměřené ... více »

Exekuce

Dobry vecer. Mamm mensi problem s firmou DVD Edice u ktery jsem si objednaval DVD. Nikdy jsem nemel s nima problem az na ten posledni krat. Objednal jsem si DVD a nechal si je zaslat dobirkou. Ve schrance jsem vsak nemel zadny ozn... více »

Exekuce na podíl

Dobrý den jsem živnostník a mám exekuce na majetek a účet Dotaz zní pokud založím s.r.o. má exekutor možnost zabavení majetku mé společnost či podílů? ... více »

Exekuce po rozvodu

prosim mela bych otazku jsem rozvedena ale ziji s manzelem v jednom byte jsme majetkopravne vyrovnani mam exekuce ktere jsou po rozvodu ale pujcky jsem si vzala za trvani manzelstvi manzel neni ani nebyl rucitel exekutori tvrdi ze... více »

Exekuce na plat zároveń s exekucí na účet

Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat. Můj přítel trpěl dříve závislostí na hracích automatech a zůstaly mu z tohoto období nějaké menší dluhy a Jeden dost zn... více »

Sekce obsahuje celkem 181 dotazů. Výše vypsáno 20 - 30

TOPlist