Nový dotaz

Dobrý den.Chci se zeptat jestli lze napadnout darovací smlouvu? Babička letos zemřela a veškerý svuj majetek darovala své vnučce. Je smlouva platná pokud babička nevyrozuměla svých 6 dětí. A jestli se dá smlouva napadnout když měla babička duševní a jiné zdravotní problémy.Vípadky paměti občas nevěděla s kým mluví. Nikomu neoznámila že daruje majetek a po smrti se děti dozvěděli že ho darovala vnučce která ač věděla že není babička zdravotně v pořádku si nechala majetek na sebe přepsat. Je to právně posihutelné aby jedna vnučka měla veškerý majetek a vlastní děti nedostaly nic když je babička nevidědila?

Dobrý den,

napadnout dědictví můžete, ale pokud nemáte jasné a zřejmé důkazy o Vašich trvzeních tak se do toho raději ani nepouštějte. Babička ani vnučka nikoho informovat nemuseli a babička měla právo svůj majetek darovat. Pokud nemáte důkazy, které prokazují něco jiného, tak s tím bohužel nepůjde nic dělat.

V případě zájmu o právní pomoc kontaktujte naši advokátní kancelář Mgr. Miroslava Zemana - ProfiPravnik.cz na mail: ProfiPravnik@gmail.com

Zpět   |   Nahoru

TOPlist